TopOption má novou obchodní platformu – rychlou a s lepšími grafy

TopOption má novou obchodní platformu – rychlou a s lepšími grafy


Upozornění:
Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 retailovým obchodníkům obchodování binárních opcích. V případě, že chcete binární opce nadále obchodovat, musíte mít účet se statusem profesionální obchodníka na který se tato regulace nevztahuje. Doporučujeme si přečíst náš článek, jak získat status profesionálního obchodníka a co to obnáší.
Binární opce nejsou propagovány, ani prodávány retailovým obchodníkům z Evropské unie. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Kam dál? (Pokud nesplnujete podmínky)


Broker TopOption, u kterého obchoduje naše redakce, dnes ráno představil zbrusu novou obchodní platformu na binární opce. Přináší lepší design, vyšší rychlost odezvy a lepší práci s grafy. Lze zobrazovat detailní svíčkový graf a přidávat do něj indikátory pro technickou analýzu tak, jak to umí například MetaTrader. I nová platforma TopOption je k dispozici v českém jazyce. Pojďme se podívat, jak vypadá v porovnání se starší platformou – kliknutím na následující obrázek vstoupíte do galerie screenshotů.

Co se změnilo oproti starší platformě

Přestože starší platforma TopOption fungovala bez problémů a rádi jsme v ní necelý rok pravidelně obchodovali, některým lidem vadila nižší rychlost. Dále v platformě nebyly některé věci designově dotažené úplně do konce. A konečně, hlavním problémem bylo, že platforma uměla zobrazit jen obyčejné čárové grafy bez možnosti jakéhokoli nastavení. Proto museli pokročilí obchodníci používat externí grafovací program MetaTrader a v platformě TopOption pouze zadávali obchody, protože toho moc neuměla. To s novou platformou TopOption již neplatí.

Seznam hlavních změn:

  • Rychlost: Rychlost odezvy se výrazně zvýšila.
  • Výběr aktiv: Nyní již nemusíte složitě „lovit” akcii, která vás zajímá, z dropdown menu o 100 položkách, výběr je interaktivní. Stačí napsat například „FA” a už dostanete na výběr „FACEBOOK”. Nebo můžete kliknout na záložku Akcie a v menu budete mít opravdu pouze akcie. (Starší platforma to neumožňovala).
  • Otevřené obchody: Nově můžete na otevřené obchody používat v hlavní nabídce všechny tři funkce – Rollover (prodloužení), Double (zdvojnásobení) i Sell back (prodat opci zpět).
  • Výnosy: Zatím jsou výnosy nižší, protože ještě nezačala londýnská seance (9:00 našeho času). Zanedlouho vás budeme informovat, zda se výnosy vrátili do starých kolejí (zda jsou stejné jako ve starší platformě). TopOption totiž dlouhodobě vždy nabízel nejvyšší výnosy ze všech brokerů.

 

Jediné, co nám oproti starší platformě chybí, je funkce OptionBuilder, kde šlo sestavovat opce na míru (někdy vás to pustilo, někdy ne, ale funkce to byla zajímavá). Věříme však, že se brzy této funkce opět dočkáme i v nové platformě.

Další zprávy o nové platformě

Co se týče výnosů, dnes je první den provozu nové platformy TopOption, proto ještě nemůžeme potvrdit, zda výnosy zůstaly stejně vysoké jako ve starší platformě, doufáme že ano. Až proběhne londýnská seance (od 9:00 našeho času) a newyorská seance (od 14:30 našeho času), porovnáme aktuální výnosy s výnosy naměřenými ve starší platformě a budeme vás informovat.

Aktualizace (22:40): Tak výnosy na akciích a komoditách zůstaly víceméně stejné, pořád se v průběhu dne pohybují na úrovni 80%. Na některých měnových párech bohužel lehce poklesly, například na páru USDJPY (80%, dříve 85%). Na jiných měnových párech však zůstaly beze změn, například na nejdůležitějším páru EURUSD stále vyplácejí 85% jako dříve. To byla řeč o klasických opcích. Minutové opce jsou stále beze změny, výnos je pořád stejný, 70%. U opcí One Touch a opcí Touch / No Touch nelze srovnávat, protože mají jiné výplatní podmínky než dříve. Celkově tedy můžeme říct, že výnosy zůstaly víceméně stejné, jen na některých měnových párech mírně klesly.

 

Podobné články

3 Odpovědi v diskuzi

      • Ano 5e, 10e ,25e , 50e a 100e jdou, ale vyssi uz ne, a rada od livesupportu je smazat cache :d Hold si budu muset pockat az jim tento problem oznami vic lidi a jim to dojde.

Zanechte v diskuzi komentář