Menu Zavřeno

TopBinary recenze, zkušenosti a detailní informace

 


Upozornění:
Evropský regulační úřad ESMA zakázal od 02.07.2018 retailovým obchodníkům obchodování binárních opcích. V případě, že chcete binární opce nadále obchodovat, musíte mít účet se statusem profesionální obchodníka na který se tato regulace nevztahuje. Doporučujeme si přečíst náš článek, jak získat status profesionálního obchodníka a co to obnáší.
Binární opce nejsou propagovány, ani prodávány retailovým obchodníkům z Evropské unie. Pokud nejste profesionální obchodník, opusťte prosím tuto stránku.

Kam dál? (Pokud nesplnujete podmínky)


Upozornění k 19.01.2018: TopBinary se rozhodl ukončit svou působnost kvůli neustálému zpřísnování podmínek regulačního úřadu CySEC. Všichni aktuální obchodníci byli upozornění emailem a také telefonicky na tuto skutečnost. Do 17.04.2018 ještě uvidí svůj zůstatek na účtu, který si mohou vybrat.

Dnes se zaměříme na nabídku brokerské společnosti TopBinary, která vlastní povolení od ČNB. Poptávka po tomto brokerovi v poslední době na českém trhu rapidně vzrostla, rozhodli jsme se zjistit, proč tomu tak je.


TopBinary je CySEC licencovaným brokerem, který nabízí plnou podporu češtiny. Obchodování tedy probíhá na platformě v češtině za asistence některého pracovníka české podpory. Účet lze vést, jak v českých korunách, tak i klasicky v eurech, nebo dolarech a dalších světových měnách. Vytvoření obchodu je možné realizovat od 100 Kč, minimální vklad na účet je 5 000 Kč. Po srovnání s konkurenčními brokery jsme došli k závěru, že výnosy jsou lehce nadstandartní a pohybují se okolo 70-80%. Většina aktiv, které se obchodují nejčastěji mají návratnost 78%.

Mezi benefity pro české obchodníky patří:

  • Podpora českého jazyka (web, platforma, zákaznické podpora v češtině, bankovní účet v Česku u UniCredit Bank)
  • Základní a pokročilé video kurzy a webináře v češtině
  • Povolení od České národní banky
Webové stránky:https://www.topbinary.com/cs
Licence úřadů:CySEC, Česká Národní banka
Minimální obchod:100 Kč
Minimální vklad:5 000 Kč
Demo účet:Ne
Druhy opcí:Klasické binární, (výnosy okolo 78% +-), minutové (77%+-), One touch, Ladder
Pokročilé funkce:Rollover (prodloužení), Double (zdvojnásobení investice), Sell (prodej opce zpět)
Obchodní aktiva:Forex, indexy, akcie, komodity

3 rozdílné typy účtů u brokera

U TopBinary nalezneme 3 typy obchodních účtu. Každý účet má své specifické výhody a je vám přiřazen podle velikosti vašeho vkladu. Účet nejmenší, tzv. Mini je pro čtenáře našeho webu od 5 000 Kč. Součástí mini účtu je přístup k pokročilým obchodním nástrojům (rollover, double-up, buy-out), k týdennímu zpravodaji z trhů a k základním video kurzům. Zbylé 2 typy účtu, které jsou od vyšších vkladů nabízejí pokročilé video kurzy, webináře, anebo soukromé sezení s analytikem.


Upozornění: Minimální vklad 5 000 Kč platí pouze pro čtenáře našeho webu, běžný min. vklad má totiž broker 10 000 Kč. Pro aktivaci dohodnuté výhody s vedením společnosti stačí přejít na brokerovi stránky z recenze.


Financování účtu u TopBinary

Vložit i vybrat finanční prostředky lze u TopBinary 3 způsoby. Jednak platební kartou, nebo pomocí klasického bankovního převodu, či prostřednictvím TrustPay. Broker má bankovní účet u českého peněžního ústavu UniCredit bank. Pokud máte stejnou banku, tak jsou zde výběry i vklady velmi rychlé. Při vybírání prostředků jsem měl své peníze na účtu v průměru do 2 pracovních dnů od požádání o výběr.

Zákaznická podpora

Česky hovořící zákaznickou podporu lze u TopBinary zastihnout na online chatu, na telefonu, anebo na e-mailu. Se zákaznickou podporou u brokera jsem spokojen. Na rozdíl od jiných brokerů je vidět, že vždy hovoříte s rodilým mluvčím češtiny. Komunikace tak probíhá v zásadě bez problémů. Kladně musím ocenit i pozitivní přístup ke zákazníkovi a v době pracovních dnů i rychlost odpovědí.

Novinka – webináře v češtině

TopBinary je asi jediný binární broker, který nabízí online webináře v češtině. Ještě u brokera ETX Capital se můžeme sekat s velmi častými webináři, ty jsou ale bohužel vždy vedeny v angličtině. Dle nejaktuálnějších získaných informací od brokera jsou k dispozici 2 typy webinářů.

  • Webináře pro začátečníky – jsou pro vlastníky mini účtu. Zde jsou vysvětlovány základní investiční strategie spolu s důležitými rady, jak začít obchodovat a čeho je dobré se držet. Probíhá zde i detailní seznámení s platformou brokera.
  • Webináře pro pokročilé – pro obchodníky s vkladem nad 15 000 Kč. Zde jsou prezentovány investiční strategie z fundamentální a technické analýzy – bollingerovy pásy, RSI apod.

Momentálně u brokera vždy probíhá v jednom týdnu jeden webinář pro začátečníky a v druhém týdnu webinář pro pokročilejší obchodníky. Tento týden je například naplánován „seriál o komoditách“.

Závěrečné slovo a názor na brokera

O TopBinary jsem poprvé slyšel v říjnu 2016, kdy začal být v Česku populární. Od té doby jsem u něj vytvářil větší část svých obchodů, abych mohli zjistit, jestli se jedná o důvěryhodného brokera. S nulovým očekáváním od brokera jsem byl příjemně překvapen jeho nabídkou i zákaznickou podporou. Nebojím se tak tvrdit, že se po snížení výnosů u StockPairu a ETX Capital jedná momentálně o jednoho z nejlepších brokerů pro obchodníky, kteří hledají české prostředí s dobrou podporou pro jejich obchodování.