Menu Zavřeno

Profit Online .cz – Nový podvod ve světě binárních opcí?

Donesla se ke mě informace o novém podezřelém projektu ProfitOnline.cz. Rozhodl jsem se ho hned zkontrolovat a napsat zde tuto krátkou recenzi (či spíše analýzu).

Takže web je jedna velká reklama na brokera EZtrader, který má velmi špatnou reputaci mezi obchodníky a jednou dočasně přišel o licenci. Láká lidi na falešné sliby o penězích bez práce, cituji: „Nejsou potřeba žádné zkušenosti, stačí sledovat signály”. Podvod je dále vypečený v tom, že jen zadáte e-mail a telefon a už máte založený účet u brokera. Bez vašeho souhlasu. Zatímco dříve se podvodníci snažili důvěřivé lidi nalákat na automatický software či investiční tipy do e-mailu a následně odkázat k brokerovi, u kterého si návštěvník měl založit účet, tentokrát vám rovnou účet založí sami. Když jsem chtěl kliknout na dokument o ochraně soukromí, který by to zmiňoval, místo dokumentu se mi rovnou otevřela stránka EZtraderu.

Ve světle skutečností už recenze a založení účtu nejsou potřeba, je jasné, že se bavíme o podvodu. Zde jsou obrázky, na kterých uvidíte jednotlivé kroky nešťastníka, který by na podvod profit online cz naletěl.

EZpodvod1EZpodvod2EZpodvod2b

7 důvodů, proč tomuto podvodnému projektu nevěřit:

  1. Doména profitonline.cz je zaregistrovaná anonymně na firmu v HongKongu
  2. Na svůj web lákají lidi pravděpodobně pomocí spamových e-mailů
  3. Jedná se o podvodníka, kterého jsem již jednou prověřoval, protože když jsem zadal e-mail, zobrazilo se: „e-mailová adresa již existuje”.
  4. Web vás automaticky zaregistruje u brokera, ačkoli jste k tomu nedali souhlas
  5. Spolupracují s EZtrader, nedůvěryhodným brokerem, který již jednou ztratil licenci
  6. Inzerují úspěšnost předpovědí 80%, ačkoli ti nejlepší obchodníci s matematickým softwarem, jak se můžete dočíst například na diskusním fóru ForexFactory, mají úspěšnost okolo 60% a jsou rádi (i moje statistiky hovoří podobně). 50% je náhodné tipování, okolo 60% už má zkušený a matematicky nadaný obchodník. Kdo vám slibuje 80%, nejspíš bude podvodník.
  7. Říká „Nejsou potřeba žádné zkušenosti, stačí sledovat signály”, aby nalákal lidi, ačkoli web EZtraderu jasně uvádí, že binární opce je riziková investice, která tedy rozhodně není vhodná pro každého.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.