Menu Zavřeno

Podvodná služba 11procent

Nedávno jsme odhalili další podvodnou službu a rozhodli jsme se o tom informovat naše čtenáře. Web 11procent.com slibuje investiční tipy, které vám mají dlouhodobě vydělávat peníze a oškubávat brokery za drobný podíl ve výši 11 procent ze zisků. Tvrdí tedy, že je proti brokerům.

Ve skutečnosti ovšem proti brokerům není. Evidentně má stejné zájmy jako broker. Proč? Servíruje klienty jednomu konkrétnímu brokerovi a navíc tak činí pomocí partnerského odkazu, čili broker ví, že klienti přišli právě od něj. Proč by člověk brokerovi, kterého chce oškubat, posílal klienta svým jménem? Je to hloupost – je jasné, že brokerovi chce vydělat a získat nějakou provizi za doporučení klienta. Navíc doporučuje velmi pochybného brokera OneTwoTrade, který nemá licenci od žádné finanční instituce (ČNB, CySEC, FCA..) a celkově vypadá velmi nedůvěryhodně. Takovýto broker podle všeho vydělává pouze a jen tehdy, když klient prodělává. Zasílané tipy musí být tedy zcela jistě ztrátové, aby klient prodělával a pochybný broker OneTwoTrade vydělával. Podvod.

Podobných služeb už tu bylo hodně, ovšem tato je z nich zatím asi nejvíce promyšlená. Na první pohled jsme dokonce byli na vážkách, zda se přeci jen nejedná o férovou nabídku, proto jsme raději zabrousili hlouběji. Až když nám do e-mailu přišel affiliate odkaz, bylo jasno.

11procent.com

Na první pohled zajímavá nabídka – vydělávejte na mých investičních tipech, jen za 11 procent ze zisku.

jak-obiraji

Pan provozovatel tvrdí, že umí obírat brokery, jen už nemá jak, protože mu brokeři zablokovali obchodování, a tak shání „parťáky”, kteří budou jeho obchody realizovat přes své vlastní účty. Na první pohled nabídka, která dává smysl. Bohužel by to ale znamenalo, že se provozovatel bude snažit svůj projekt před brokery nějakým způsobem skrýt, aby se vše neprozradilo. To znamená, že nepoužije partnerský odkaz, který by brokerovi prozrazoval, odkud klient přišel. V momentě, kdy by nám partnerský odkaz na nějakého konkrétního brokera přišel, provozovatel by byl přstižen při lži.

Shodli jsme se s kolegou, že je potřeba zjistit více informací. Proto jsem předstíral, že jsem solidní zájemce (nezkušený sázkař).

Pan provozovatel partnerský odkaz použil. Tím pádem dal najevo, že s brokerem (šlo o zmíněný One Two Trade) spolupracuje. A proto lze očekávat, že jeho investiční tipy budou hnát klienty úmyslně do ztrát, aby broker co nejvíce vydělal.

Apeluji na naše čtenáře: Nevěřte žádným automatizovaným systémům, které budou uzavírat obchody za vás, ani pochybným poskytovatelům investičních tipů. Zatím narážíme pouze na samé podvody, solidní služba se nenašla zatím ani jediná.

Proto jediným způsobem, jak vydělávat na binárních opcích, nadále zůstává „ruční” obchodování podle vlastních strategií a obchodních technik.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.