Menu Zavřeno

Podvod: Signály z webu Binary-profit .com

Objevili jsme další podvodné stránky týkající se binárních opcí. Člověk stojící za tímto webem se nám snaží nabídnout obchodní signály, které prý stačí kopírovat a budeme mít zaručený zisk 1528,92 € za tři dny. Nevěřte mu. Jde o 100% podvod a zde máme jasný důkaz.

Důkaz: Stejný příběh, různá jména

Člověk ve videu se představuje jako Pavel Kováč, expertní český obchodník z Wall Street s 10 lety zkušeností. Zjistili jsme ale, že existují i cizojazyčné verze stránek, kde uvidíte člověka s úplně stejnou fotkou, ale jiným jménem – například David García nebo Carlo Antonelli.

  • Česká verze webu má adresu binary-profit.com/cz/.
  • Z fotky se na nás usmívá Pavel Kováč, povolání: Expertní obchodník

podvod signály binární opce

Jelikož se na internetu pohybuji už delší dobu, hned mě napadlo, že web není přeložen pouze do češtiny. Zkusil jsem obměnit cz za es a ehjle:

  • Španělská verze má adresu binary-profit.com/es/
  • Z fotky se na nás usmívá David García, profesión: Corredor experto

podvod signály binární opce

Je hezké, když umíte jazyky, ale je poněkud divné, pokud se zároveň jmenujete Pavel Kováč a David García. To vlastně není všechno.

  • Italská verze má adresu binary-profit.com/it/
  • Z fotky se na nás usmívá Carlo Antonelli, occupazione: Esperto Trader

podvod

Tak si to shrňme: Obchodník z Wall Street s 10 lety zkušeností, žijící v USA, původem z Česka. Jmenuje se Pavel Kováč, ale vlastně taky David García, a vlastně i Carlo Antonelli… Toto je 100% podvod.

Nabízené obchodní signály

Když už tento člověk sprostě lže o svém jménu a zkušenostech, ani nabízené služby asi nebudou úplně košer.

Vsadím se, že signály, které tento „obchodník” nabízí, jsou generované zcela náhodně a nejsou založené na žádném rozumném systému. A nebo ještě lépe – možná signály vůbec nenabízí, jen čeká až pošlete peníze a hned po zaplacení se po „obchodníkovi” slehne zem. My to raději zkoušet nebudeme a doufáme, že vy také ne.

Brokeři, kterým dělá reklamu

Tento člověk kromě toho, že prodává svoje „signály”, doporučuje klienty dvěma brokerům. To samo o sobě trestné není, navíc jeden z brokerů má licenci a velmi dobrou reputaci. Jde ale o způsob, jakým to dělá. Pomocí úmyslně lživých a zavádějících tvrzení by se reklama opravdu dělat neměla.

  • AnyOption – tento broker není v ČR příliš známý, ale je překvapivě velmi dobře hodnocen na většině zahraničních serverů. Zjistili jsme, že patří k nejstarším brokerům a má dnes dokonce největší počet aktivních klientů vůbec. V nejbližší době se tohoto brokera chystáme otestovat na vlastním reálném účtu.
  • EZtrader – na tohoto brokera bohužel máme špatné ohlasy. Na českém internetu najdete řadu diskuzí, kde si stěžují klienti právě tohoto brokera. Nemohou si vybrat peníze, protože broker měl zlodějské obchodní podmínky, nebo broker výplaty prostě jen zdržuje. Tohoto brokera raději vůbec testovat nebudeme.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.