Kde koupit Ethereum – značka výhodně

Kde koupit Ethereum – značka výhodně

Nákup Etherea je možný u několika společností, které ve svém portfolio nabízí kryptoměny. Dnes se podíváme, kde nejvýhodněji koupit Ethereum, tak, abychom na poplatcích zaplatili co nejméně.

Plus500 – Výhodný nákup i prodej Etherea

Společnost Plus500 je v češtině a umožnuje nákup a prodej Etherea jako CFD produktu. Jelikož se jedná o CFD nástroj, tak můžete vždy spekulovat a i vydělat jak při růstu ceny kryptoměny, tak i při jejím poklesu. Investovat do kryptoměn můžete jak dlouhodobě, tak i třeba jen na pár minut, nebo hodin. Samotné investování do Etherea si můžete vyzkoušet na demo účtu. Anebo se můžete pustit rovnou do reálného obchodování, které je zde možné od vkladu 100$, to už záleží na vás.

Kromě Etherea zde můžete koupit, nebo i prodat CFD na Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Litecoin, Dash a NEM. Společnost Plus500 rovněž umožnuje obchodovat s finanční pákou. Ta vám umožní vydělat i při nízké investici i na malém pohybu kurzu. Pokud je tedy páka například 1:3, tak můžete vytvořit například 50$ investici s výše zmíněnou pákou a vaše pozice bude mít sílu kapitálu o hodnotě 150$. Obchodování s pákou ale může být pro nezkušené investory nevhodné, protože stejně tak jako na malém pohybu ceny můžete hodně vydělat, stejně tak můžete i ztratit. Broker si neúčtuje žádné komise za vytvoření obchodu, pouze za spready. Ty jsou ale u společnosti Plus500 na kryptoměnách velmi nízké.

Markets.com – Na nákup Kryptoměn odměna 25$ Zdarma

Další společnost, kde je Ethereum možné koupit je Markets. Zde dávají i uvítací odměnu v hodnotě 25$ za ověření účtu. S touto částkou lze normálně obchodovat, anebo je možné si přidat další kapitál, minimální vklad je zde také 100$. Cvičný účet je rovněž volně dostupný. Narozdíl od brokerké společnosti Plus500, umožnuje Markets spekulovat najenom na vývoji Etherea proti americkému dolaru, ale i proti Euru.

Co se týče poplatků, tak nákup i prodej Etherea je také odprošten od komisního poplatku, stejně jako všechny ostatní kryptoměny. Markets.com si rovněž účtuje za vytvoření pozice pouze spread, ten je velmi solidní a liší se podle zvolené kryptoměny. Na Ethereu může být pouhých 6.00 (USD) za jednu minci měny. V případě, že nekoupíte ani jednu minci, tak je spread samozřejmě nižší. Zde je list kryptoměn, které u Markets.com kromě Etherea naleznete: Bitcoin (vs USD and EUR), Bitcoin Cash, Dash (vs USD and EUR), Ethereum classic, Litecoin (vs USD and EUR), Ripple. Ethereum je také možné obchodovat jak proti americkému dolaru, tak i proti euru.

Kde koupit Ethereum i s vkladem od 10$ IQ Option

Třetí společnost, která nabízí výhodný nákup Etherea je IQ Option. Zde lze investovat do kryptoměn již od vkladu 10$ (přibližně 220 Kč). Můžete stejně jako u předchozích dvou společností spekulovat, jak na to, že kurz Etherea půjde nahoru, anebo i dolů. IQ Option nabízí k obchodování nejen Ethereum, ale i Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum classic, IOTA, Litecoin, Ripple, Monero, Zcash, Omisego, Santiment. Takže výběr je opravdu široký. Jedná se o brokera výhodného především na dlouhodobé investování, tedy že budete předpovídat dlouhodobý růst, nebo pokles ceny Etherea.