Diskusní fórum – nově otevřeno

Diskusní fórum – nově otevřeno

Diskusní fórum na binární opce

Nejoblíbenější diskuze
Příspěvky
Témata

Všeobecné dotazy

Nenašli jste vhodnou kategorii pro váš příspěvěk? Ve všeobecných dotazech se pro něj určitě najde místo.

0
0

Všeobecné dotazy

Nenašli jste vhodnou kategorii pro váš příspěvěk? Ve všeobecných dotazech se pro něj určitě najde místo.

0
0

Novinky na trhu

Každý den se svět setkává se změnami a důležitými novinkami, které ovlivnují trhy. Připravenost obchodníka je klíčová a proto zde diskutujeme všechny důležité novinky a polemizujeme o tom, jak ovlivnují trhy.

0
0

Binární brokeři

Máte zkušenosti s některým brokerem o které byste se chtěli podělit? Potřebujete poradit od ostatních obchodníků jakého brokera zvolit? Vaše otázky a zkušenosti ohledně binárních brokerů patří právě sem.

2
2

 

Binární strategie

Bez strategií by žádný obchodník nebyl schopen dlouhodobě ziskově obchodovat. Jejich důležitost je nám obchodníkům známa, v této kategorii diskutujeme o strategiích které používáme a radíme se, jak je vylepšit, abychom z nich vytěžili absolutní maximum.

0
0

Psychologie - tipy & triky

Víte jaký "mindset" potřebuje úspěšný obchodník a chtěli byste se o vaše tipy a triky podělit? Zde řešíme všechny témata ohledně psychologie obchodování.

0
0

Online webináře

Předávání informací a znalostí od profesionálů může posunout obchodní úspěchy běžného tradera na jeho vrchol. Účastníte se nějakého zajímavého webináře, nebo sám nějaký pořádáte o kterém byste chtěli dát světu vědět? Zde můžete.

1
1

Obchodní soutěže

Soutěže jsou příjemným spestřením běžného obchodování. Některé soutěže slouží jen jako zábava, jiné zase nabízí velmi příjemné finanční odměny za které se už vyplatí bojovat. Zde se upozornujeme na plánové soutěže, které pořádají at už brokeři, anebo ověření obchodníci.

1
1

  
Zpracovávám