Demo účet na kryptoměny – Jak bezpečně začít obchodovat

Demo účet na kryptoměny – Jak bezpečně začít obchodovat

Červenec 24, 2018
0 722

Kryptoměny jsou aktuálně jednou z nejatraktivnějších investicí a mnoho lidí se je snaží pochopit a vydělat na jejich obchodování. V případě, že se do nich ale rozhodne investovat obchodník s žádnými, nebo minimální znalostmi, může o značnou část, nebo o celý svůj kapitál přijít. Je proto nadmíru důležité, aby si tací investoři prvně vyzkoušeli obchodování nanečisto, tedy na bezplatném demo účtu. A protože cvičný účet nabízí hned několik společností, tak si dnes povíme o těch, kteří mají jedny z nejlepších podmínek na trhu, kde je pak možné začít obchodovat i s reálnými financemi.

Kde je možné obchodovat kryptoměny na demo účtu

Společností nabízející tento způsob obchodování je na trhu nepřeberné množství. Já osobně ale věřím společnostem Plus500, IQ Option a Markets.com. Všechny tyto společnosti mají potřebné oprávnění nabízet své služby v Česku díky ČNB povolení a mají velmi slušnou reputaci. V případě, že si zvolíte společnost jinou, vždy si ověřte její důvěryhodnost. Pro vytvoření bezplatného demo účtu je zapotřebí pouze zadat váš email a heslo. V případě, že vás přestane bavit obchodovat a vydělávat pouze imaginární prostředky, tak je možné účet doplnit prostředky reálnými. Minimální vklad je u společnosti Plus500 a Markets 100$ a u brokera IQ Option pak pouze 10$. Pokud váháte, která společnost je pro vás nejvhodnější, tak vám dám takovou menší radu. IQ Option je především pro lidi, kteří chtějí kryptoměny dlouhodobě držet (nejsou tam žádné noční poplatky). A společnosti Plus500 a Markets jsou především pro obchodníky, kteří chtějí mít otevřenou pozici maximálně několik minut, hodin, popř. dní.

Jak otevřít demo účet zdarma a vytvořit první obchod s kryptoměnami

Na vytvoření cvičného účtu není nic složitého. Pokud se vám zalíbila jedna z výše uvedených společností, tak můžete navštívit jejich stránky a během krátkého registračního procesu si tento typ účtu založit. Zvolit můžete ale i jakoukoli jinou společnost, které důvěřujete. Jakmile si svou společnost zvolíte, tak navštivte jejich hlavní stránky, kde většinou hned bývá zmínka o demo účtu. Na tento odkaz klikněte a vyplnte krátký registrační formulář. U Společnosti Plus500 a Markets si můžete vytvořit jak demo účet, tak i hned účet reálný. U IQ Option je nutné otevřít prvně cvičný účet a až pak se můžete rozhodnout, jestli si nějaké peníze vložíte, nebo ne.

Pro vytvoření vašeho prvního obchodu s kryptoměnami navštivte po přihlášení u společnosti sekci s kryptoměnami, která se někdy nachází pod kategorií CFD, anebo Forexu. Jakmile tak učiníte, otevře se vám tabulka se všemi dostupnými kryptoměnami na platformě. Zde můžete ihned začít obchodovat s vašimi imagirnámi prostředky. Pokud tyto finance ztratíte, tak se nemusíte ničeho obávat, protože je vždy možné požádat o jejich znovunaplnění.

Obchodování kryptoměn – Účel demo účtu

Účel demo účtu na kryptoměny je celkem jasný. Vyzkoušet si obchodování bez obav, že ztratíte vaše reálné prostředky. Při obchodování na cvičném účtu byste se měli chovat, jako byste obchodovali na účtu reálném. Neučte se špatným návykům, které pak nechtěne automaticky uplatníte při obchodování na reálném trhu. Demo účet by vám měl pomoci s následujícím:

  • „Osahat si“, jak trh s kryptoměnami funguje a jak reaguje v různých situacích
  • Otestováním platformy společnosti, kde se třeba později rozhodnete vložit i reálné peníze
  • Vyzkoušením strategii na obchodování kryptoměn a stylu obchodování, který plánujete později uplatnit při investování na reálném trhu
  • Zjištěním, jaké kryptoměny vám přináší nejlepší výsledky

Žádné komentáře

Zanechte v diskuzi komentář