Menu Zavřeno

Burza na kryptoměny IQ Option – Poplatky, peněženka, nabídka kryptoměn

IQ Option, populární broker na binární opce, digitální opce, forex a CFD nabízí nově i svou vlastní burzu na kryptoměny. Prostudovali jsme pro vás všechny poplatky spojené s nákupem, prodejem a držením kryptoměn, nabídku kryptoměn a IQ Option peněženku. V tomto článku vám prozradíme všechny zásadní informace o burze na kryptoměny IQ Option. Prvně si ale pojdme povědět, v čem se tato burze liší od všech ostatních běžných burz na kryptoměny jako je coinbase, kraken a další.

Burza na kryptoměny IQ Option – nová, lepší a bezpečnější než ostatní burzy

Velkou výhodou společnosti IQ Option je, že je licencovaná regulačním úřadem CySEC. Tento regulátor dohlíží na všechny akitivity brokera a poskytuje pojištení všech vkladů do výše $20 000 ve 100% rozsahu. Běžné kryptoměnové burzy nejsou licencovány a pokud společnost zkrachuje, nebo je hacknuta, všechen váš kapitál vám nadobro zmizí a vy neobdržíte žádnou kompenzaci. To se ale u IQ Option díky CySEC licenci stát nikdy nemůže. Další výhodou u brokera IQ Option je, že začít nakupovat kryptoměny lze i s tak nízkou částkou jako je $10. Společnost IQ Option má velmi moderní a inovativní platformu, která nalákala již přes 20 milionů členů, kteří využívají vysoce kvalitních služeb, které IQ Option poskytuje.

Peněženka na kryptoměny

IQ Option peněženka vám umožnuje nakupovat, prodávat a držet všechny kryptoměny které broker nabízí na jednom místě. Po založení účtu vám bude peněženka automaticky vytvořena a můžete ji ihned začít používat. Z této peněženky lze také kdykoliv velmi jednoduše vybrat vaše mince i do jiných pěneženek, které máte třeba založené jinde.

IQ Option Poplatky

Jeden z důležitých faktorů při výběru burzy na kyptoměny jsou rozhodně také poplatky. IQ Option má atraktivní poplatky na všechny kryptoměny, ty se pohybují kolem 2,9% z nákupy kryptoměny. Pokud byste teda například koupili Bitcoin v hodnotě $100, tak zaplatíte pouze $2,9. Aktuálně jsou na platformě dostupné následující kryptoměny: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, NEO, Stellar, Ethereum Classic, OmiseGo, Bitcoin Gold, ZCash, OTN a kryptoměnové páry ETH/BTC, LTC/BTC, OTN/BTC. Seznam kryptoměn se ale může v průběhu času měnit, v závislosti na jejich popularitě.