Menu Zavřeno

Apartmán v Barceloně aneb lákání naivních lidi na rizikové investice

Jestli někoho skutečně od srdce nenávidím, tak jsou to lidi, kteří lákají lidi na rizikové investice a budí v nich falešný dojem, že je to vše strašně jednoduché a že to zvládne každý. Binární opce do rizikové kategorie patří.

Učitel, který si vydělal na apartmán v Barceloně. Řidič MHD, který si během roku vydělal na vilu v Austrálii a silné auto. Říká vám to něco? Je dost možné, že jste se již setkali s jedním z těchto webů:

  • AdamBriza.com
  • JeToNaTobe.cz
  • KedySi.com (slovensky)
  • TomasStodola.com

Údajně tento člověk rozesílá i nevyžádané obchodní e-maily.

S největší pravděpodobností (limitně blížící se 100%) se jedná o smyšlené příběhy s ukradenými fotkami, které vás mají nalákat k registraci u brokera, za což má autor provizi.

Společné znaky

Tak za prvé: rozumně uvažujícími člověku je to na první pohled jasné: „Tohle je jen další podvod, který ze mě má vytáhnout peníze!” Stačí se jen podívat, jakým způsobem je celý web koncipován.

  • Rychlé zbohatnutí bez práce
  • Fotky – drahé auto, luxusní dovolená, apartmán v Barceloně – kdo to dnes má, koho by to nelákalo
  • Zfalšované výpisy z účtu – a nebo možná ani nejsou zfalšované, skutečně jde o výpisy z účtu od brokera, ale jedná se pak o příjmy z reklamy, kterou tento člověk brokerovi dělá.
  • Hloupá obchodní metoda zaobalená tak, aby vypadala profesionálně
  • Je to všechno TAK jednoduché a zvládne to KAŽDÝ
  • Vše, co je potřeba, je otevřít si účet – u tohoto konkrétního brokera

A přesně na tyto lidi onen vykuk svou reklamou cílí. Na chudáky. Na lidi, kteří mají hluboko do kapsy a doufají, že se jim podaří najít nějaký zázrak, který jim ty kapsy zase naplní. Nejlépe rychle, bez práce a bez zbytečných složitostí.

Jak je to s binárními opcemi doopravdy?

V reálném světě to takhle jednoduše nefunguje. Zadarmo vám nikdo nic nedá.

Existují různé činnosti, ve kterých si lze přivydělat zajímavé částky měsíčně (obchodování, podnikání), pak se ale k výdělkům propracujete jen s dobrým vzděláním a spoustou vlastní práce.

V tomto případě se autor snaží lidi přivést k obchodování, což je činnost, ze které mohou plynout dlouhodobé výdělky. Zapomíná však přitom dodat, že bez znalostí a zkušeností nemáte šanci vydělat a že cesta k ziskovému obchodování může trvat měsíce, či roky. Navíc vás přímo podvádí tím, že prezentuje primitivní či hloupou obchodní metodu a zároveň zisky, které nikdy takovou metodami vydělat nemohl, spíš lze očekávat, že prodělal.

Binární opce rozhodně nepatří do rukou nezkušených nebo nezodpovědných lidí. Můžete se o peníze připravit sami špatnými obchody, nebo vás dokonce může okrást podvodná brokerská společnost.

Rozhodně není pravda, že vydělávat zvládne každý. A už vůbec není pravda, že jednoduše. Avizované „zaručené obchodní metody” buď jsou absolutní výmysly, nebo v lepším případě alespoň primitivní náznaky skutečných obchodních technik. V každém případě, způsobem, jaký autor prezentuje, nikdy nemohl dosáhnout dlouhodobých zisků. Proč, to vám vysvětlím v dalších článcích v této sekci Podvody.

Jsou tu i brokeři podvodníci, kteří nevyplácejí peníze úspěšným obchodníkům. Mám špatné ohlasy například na brokery ZoomTrader a EZTrader, kterým onen člověk dělá na svých podvodných stránkách reklamu. Na tyto brokery pozor. Nemají regulaci úřadu CySeC pro finanční služby v EU, a jejich aktivity tak nikdo nekontroluje.

Naopak příkladem solidního brokera může být TopOption (recenze zde) patřící pod společnost Safecap, která má povolení od CySeC pro finanční služby v EU a dokonce i přímo v ČR od České národní banky.

Ani solidní broker však není zárukou toho, že budete úspěšně obchodovat. To záleží jen na vás a na vašich vlastních schopnostech. Možné to je, ovšem podle toho co tvrdí obchodníci na anglických fórech, jen asi 10% obchodníků dlouhodobě vydělává, ostatní u obchodování nevydrží. Rozhodně to tedy není tak jednoduché, jak zmíněný člověk na svých fejkových webech předstírá.

 

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.